Němcová (ODS): Zatýkací dopis

21.03.2021 18:02 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k Babišovu vytýkajímu dopisu ministru Blatnému

Němcová (ODS): Zatýkací dopis
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

1) Prezident tlačí na odvolání ministra zdravotnictví, protože odmítá dát výjimku vakcíně Sputnik. Premiér tvrdí, že k odvolání není důvod, přesto posílá ministrovi vytýkací dopis. Cituji z něj větu: “Jeví se mi, že Ministerstvo zdravotnictví pod vaším vedením rezignovalo na řádný výkon funkce tohoto rezortu.”

2) Dopis by v první řadě měl obdržet premiér. Nikoli vytýkací, ale zatýkací. Začala bych stejně: “Jeví se mi, že vláda ČR pod vaším vedením rezignovala na řádný výkon funkce vedení státu.”

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Vatikánská smlouva

Pane Havlíčku, proč se polovina poslanců hnutí ANO zdržela při hlasování o tzv. Vatikánské smlouvě? Chcete aby u nás byla církev stát ve státě? Proč jste nehlasovali proti? Dagmar Stöcklová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pomahač (Zelení): Evropa oslabuje ochranu vlků

23:08 Pomahač (Zelení): Evropa oslabuje ochranu vlků

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na oslabení ochrany vlků