Němec (ČHNJ): Poslední rozloučení s Mgr. Janem Skácelem, předsedou ČHNJ

26.11.2018 13:48 | Zprávy
autor: PV

V pátek 23. listopadu 2018 se uskutečnilo, ve velkém sále Strašnického krematoria, poslední rozloučení s předsedou Českého hnutí za národní jednotu, naším kamarádem, velkým vlastencem a doyenem národního hnutí, Janem Skácelem.

Němec (ČHNJ): Poslední rozloučení s Mgr. Janem Skácelem, předsedou ČHNJ
Foto: ČHNJ
Popisek: České hnutí za národní jednotu - logo

Přítomni byli zástupci všech národoveckých organizací, ale i mnoho jiných zástupců veřejného života. Například zástupci spolku Akce D.O.S.T. nebo alternativních médií. Přítomno bylo i vedení Zemské domobrany.  

Rakev byla zahalena do české státní vlajky a okolo ní bylo položeno mnoho květin a věnců v národních barvách. Během obřadu zazněla Hašlerova píseň „Ta naše písnička česká“, Janova nejoblíbenější a na závěr státní hymna.

Ve večerních hodinách pak pokračovalo vzpomínání na Jana Skácela v jedné z pražských restaurací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Větrné elektrárny

Já proti nim ani nic nemám, ale myslíte, že u nás budou k něčemu? Že tu na ně jsou klimatické podmínky? Podle mě jich pár mít můžeme a máme, ale rozšiřovat je ve velkém myslím nebude mít žádný efekt, protože tu prostě ty podmínky pro jejich provoz nejsou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chalupný (SOCDEM): Jsem rád, že patřím mezi ty dva z deseti

14:07 Chalupný (SOCDEM): Jsem rád, že patřím mezi ty dva z deseti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k průzkumu vnímání sporu mezi prezidentem a vládou o …