Neubauer (ČSSD): Černá skládka, vytvořená bezdomovci, představovala i zdravotní riziko

06.07.2018 13:59

Akce zaměřená na úklid místa, které bylo poznamenáno dlouhodobým pobytem osob bez domova, proběhla tento týden ve stanovém městečku v těsné blízkosti přehradní nádrže České údolí.

Neubauer (ČSSD): Černá skládka, vytvořená bezdomovci, představovala i zdravotní riziko
Foto: red
Popisek: Radislav Neubauer, Starosta MO Plzeň 3
reklama

Do akce, kterou koordinoval Odbor bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení MMP, se zapojila i Městská policie Plzeň, městská společnost Čistá Plzeň a Městský obvod Plzeň 3.

Likvidace skládky proběhla během několika dnů v lesním porostu pod ulicí Dobřanská a železniční tratí ČD Plzeň – Klatovy.

„Za pomoci pracovníků veřejné služby a veřejně prospěšných prací a pod dohledem Městské policie Plzeň se uklízelo místo, které hyzdilo okolní prostředí a představovalo i určité zdravotní riziko, čemuž obsah skládky a zápach zcela nasvědčoval,“ informuje David Procházka, místostarosta MO Plzeň 3.

Do připravených kontejnerů městské společnosti Čistá Plzeň byly v igelitových pytlích naloženy plastové odpady, papírové krabice, tlející zbytky jídla, špinavé deky, spacáky, aj.

„V monitorování postižených míst a jejich likvidaci budeme pokračovat a to zejména ve spolupráci s Městskou policií Plzeň,“ dodal Radislav Neubauer, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

19:00 Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

Přepis nedělního pořadu Andreje Babiše „Čau lidi“ – 20. června 2021