Niedermayer (TOP 09): Lež má krátké nohy

28.09.2020 21:41 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k otrávení řeky Bečvy kyanidem

Niedermayer (TOP 09): Lež má krátké nohy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Mnoha kauzami otužený tiskový mluvčí Agrofertu zřejmě již zcela ztratil schopnost posoudit, co je jeho profesí někdy vyžadované "mlžení", a co je "lež". A navíc ztratil schopnost posoudit, která lež má velmi krátké nohy.

Kdyby o tuto schopnost během práce pro firmu, zejména v době, kdy tato firma samozřejmě "vůbec nepatří panu premiérovi", nepřišel, asi by se na tenký led "s kyanidem" nevydal.

Vůbec tím nechci říct, že za otravou řeky stojí firma Deza, která v rozporu s výroky mluvčího, s kyanidem něco společného má. Ale je zcela nutné, aby chemici a policie velmi rychle viníka označili. Jako laik bych řekl, že v místech, kde není chemička vedle chemičky, a víme, od jakého místa ryby umírají, by to nemělo být zas tak úplně složité.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Vy pořád mluvíte o svobodě slova a politickém procesu

Ale když to, co tvrdíte vy nebo máte na plakátech řekne někdo jiný, jde před soud. A co vím, někteří za to dostali i tresty. Kde je rovnost a spravedlnost? Zastali jste se nějak těch, co za svůj názor, kterým prezentovali třeba i vaše názory, byli potrestáni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ženíšek (TOP 09): Tohle je selhání, které jde za vámi, Babiši

6:07 Ženíšek (TOP 09): Tohle je selhání, které jde za vámi, Babiši

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výdajům na zbrojení.