Niedermayer (TOP 09): O co vše jde?

24.09.2021 16:57 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k volbám do Poslanecké sněmovny

Niedermayer (TOP 09): O co vše jde?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Volby rozhodnou o spoustě velkých věcí na další léta naší země. A také o mnoho více věcí o něco menších. A toto je jedna z nich.

Není vůbec překvapivé, že Jarmarky SPD jsou zásobovány velkými zemědělsko průmyslovými podniky. Je to úplně logické. Po mnoha letech (drtivé výhry farmářsko průmyslové lobby) se přinejmenším dvě opoziční koalice jasně hlásí k zastropování zemědělských plateb a předpokládám též nezneužívání peněz na rozvoj venkova pro přilepšení stamilionových firem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (TOP 09): Opozice si pod sebou trošku řeže větev

14:07 Havel (TOP 09): Opozice si pod sebou trošku řeže větev

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 3. července 2026 k zákonu o jednacím řádu Poslanecké sn…