Niedermayer (TOP 09): Opustit EU by bylo jako vyměnit novou škodovku za žigulíka

12.05.2018 10:51

Poslanec Evropského parlamentu Luděk Niedermayer na pozvání mládežnické organizace TOP tým Plzeň ve čtvrtek zavítal na návštěvu do Plzeňského kraje. Během dne si stihl prohlédnout unikátní environmentální centrum v obci Krsy, setkat se se členy TOP 09 a v podvečer pohovořit o možných dopadech Czexitu.

Niedermayer (TOP 09): Opustit EU by bylo jako vyměnit novou škodovku za žigulíka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer
reklama

Návštěvu v kraji europoslanec zahájil společným setkáním se zástupci TOP týmu Plzeň a plzeňské TOP 09. Poté zavítal do obce Krsy na severním Plzeňsku, kde si prohlédl místní environmentální centrum a hovořil o ekologických výzvách jako je třídění odpadu nebo kontaminace vodních zdrojů. Odpoledne ho pak čekalo setkání se členy TOP 09 Plzeňského kraje a svou návštěvu zakončil veřejnou debatou Ekonomové o Czexitu, která se konala v kulturním centru Moving Station. Na té společně s emeritním děkanem Ekonomické fakulty Západočeské univerzity Milošem Novým hovořil o možných dopadech vystoupení České republiky z Evropské unie.

"Členství v EU nám přináší prosperitu a možnost ovlivnit budoucnost naší části světa. Czexitem bychom o všechno přišli. Opuštění EU by poškodilo životy všech našich lidí. Je to, jako byste vyměnili novou škodovku za rezavého žigulíka. A to nemluvím o tom nejdůležitějším – hodnotách, které EU přináší. Úkolem nás všech je přesvědčovat lidi ve svém okolí, že vystoupení z Evropské unie není dobrým řešením," uvedl na debatě v Plzni europoslanec Luděk Niedermayer.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kaprál (Trikolóra): Kauza Vrbětice má několik různých rovin

12:30 Kaprál (Trikolóra): Kauza Vrbětice má několik různých rovin

Několik různých rovin kauzy Vrbětice podle Vojtěcha Kaprála, důstojníka Speciálních sil AČR ve výslu…