Niedermayer (TOP 09): Příliš skromný pan ministr

09.01.2021 12:28 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření ministra Blatného o vinících nárůstu epidemie koronaviru

Niedermayer (TOP 09): Příliš skromný pan ministr
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Za zhoršení situace s pandemií, která nás vynesla na první místo světových tabulek zemí, které situaci "nezvládají", můžeme tedy my všichni a Vánoce.

Pan ministr skromně přehlíží svůj podíl:

S velmi odřenýma ušima totiž vláda na jeho návrh přesunula počátkem prosince naší zemi do "otevřeného stavu", který odstartoval růst nákazy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Dává smysl, aby toto architektonické dědictví bylo v rukou města

7:08 Udženija (ODS): Dává smysl, aby toto architektonické dědictví bylo v rukou města

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k záměru magistrátu koupit Národní dům na Vinohradech…