Nový (TOP 09): Velmi vítám plán na výstavbu dálnice Plzeň-Brno

11.01.2025 12:17 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dálnici Plzeň - Brno.

Nový (TOP 09): Velmi vítám plán na výstavbu dálnice Plzeň-Brno
Foto: TOP 09 / Ivan Štefko
Popisek: Miloš Nový

Ministr Martin Kupka ve svém resortu odvedl skvělou práci, dokončil rozpracované projekty a díky tomu se loni zprovoznil rekordní počet kilometrů dálnic, přičemž tento trend pokračuje i letos.

Velmi vítám plán na výstavbu dálnice Plzeň-Brno, která usnadní dopravu mimo Prahu. Tento projekt zapadá do dlouhodobé koncepce TOP 09 pro propojení krajských měst mimo Prahu, kterou máme v programu v TOP 09 - Plzeňský kraj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kálalová (SOCDEM): Jen hlupák si může myslet, že developeři jsou lidumilové

22:14 Kálalová (SOCDEM): Jen hlupák si může myslet, že developeři jsou lidumilové

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k novému územnímu plánu Prahy.