ODS: Europoslanci v Olomouci navázali na výjezdy do krajů

27.05.2023 6:03 | Tisková zpráva
autor: PV

Návštěva podnikatelů v Olomouci, ale i místního Hospice na Svatém Kopečku nebo otevřená diskuse s místními: europoslanci Veronika Vrecionová s Alexandrem Vondrou ve čtvrtek 25. května pokračovali v sérii výjezdů občanských demokratů do regionů.

ODS: Europoslanci v Olomouci navázali na výjezdy do krajů
Foto: ODS
Popisek: ODS

„ODS blíž k vám“ – je značka výjezdní tour občanských demokratů do krajů, na kterou v dalších týdnech znovu navážou předseda Petr Fiala, první místopředseda Zbyněk Stanjura i tým poslanců a europoslanců.

„Návštěva Olomouce byla plná setkání s milými a inspirativními lidmi. Zahájili jsme ji se zástupci zemědělců během jejich agrárního sněmu. Oblast zemědělství a jejich konkurenceschopnost osobně považuji za prioritní, podobně jako agendu průmyslu. Účastnili jsme se proto návštěvy společnosti JTEKT, kde jsme společně diskutovali o normě EURO 7, kterou v předkládané podobě považuji za nepřijatelnou a rozhodně ji odmítám. Norma by totiž totálně zlikvidovala automobilový průmysl v Evropě,“ řekla europoslankyně Veronika Vrecionová a navázala: „Náš výjezd jsme v závěru zakončili otevřenou diskusí s veřejností, během které jsme mohli debatovat o aktuálním směřování Evropy, znovu oblasti zemědělství i dalších otázkách, které dnes obyvatele v regionech těší i tíží.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.