ODS: Jaroslav Kubera jednohlasně zvolen předsedou senátorského klubu ODS

21.10.2014 18:49 | Zprávy
autor: ODS

Senátorský klub Občasné demokratické strany dnes na svém prvním jednání po senátních volbách zvolil nové vedení klubu.

ODS: Jaroslav Kubera jednohlasně zvolen předsedou senátorského klubu ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Kubera

Předsedou klubu byl jednohlasně zvolen Jaroslav Kubera. Do předsednictva klubu byli dále zvoleni Veronika Vrecionová, Miloš Vystrčil, Jiří Oberfalzer a Přemysl Sobotka. Přemysl Sobotka byl rovněž klubem navržen na místopředsedu Senátu.

Senátoři za ODS se sešli již v novém složení, i se dvěma senátory zvolenými v letošních senátních volbách. Senátorský klub bude mít v následujícím, desátém funkčním období 14 senátorů zvolených za ODS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

23:08 Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…