ODS: Registrační pokladny jsou Big Brother. Konference MF ČR to skvěle potvrdila

16.06.2015 14:11 | Zprávy
autor: PV

Dnešní konference o elektronické evidenci tržeb, které se zúčastnil i chorvatský ministr financí Boris Lalovac, jasně potvrdila slova občanských demokratů, že registrační pokladny jsou jen šikanou pracovitých lidí a nebudou mít pozitivní efekt.

ODS: Registrační pokladny jsou Big Brother. Konference MF ČR to skvěle potvrdila
Foto: ODS
Popisek: Nové logo ODS

Podle předsedy ODS Petra Fialy "je potřeba poděkovat Andreji Babišovi za to, že uspořádal skvělou antireklamní akci na registrační pokladny." 

Konferenci sledovala šéfka klubu pražských zastupitelů ODS Alexandra Udženija: „Je to Big brother! Chorvatský ministr financí vypráví, jak kde a kdo utrácí, kdy lidé nejvíce nakupují. Což je prý nezbytné vědět pro plánování ekonomiky! Chorvatsko je krůček od Řecka a socialistický ministr nám vysvětluje, jak je u nich krásně narovnané podnikatelské prostředí! Lidé jsou navíc vybízeni, aby udávali své sousedy. Lalovac navíc přiznal, že zavedení registračních pokladen nevede k lepšímu výběru daní.“ ODS vyzývá vládu, aby se učila tam, kde ekonomika funguje, ne na Balkáně!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Kompetenční žaloba je chyba vlády

18:01 Grolich (KDU-ČSL): Kompetenční žaloba je chyba vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prezidentem podané kompetenční žalobě.