ODS: Vyzýváme řidiče taxi, aby v zájmu obyvatel Prahy dopravu neblokovali

30.09.2017 19:01

Naprosto chápeme situaci na trhu taxislužeb a jsme si vědomi faktu, že sladění pravidel pro tzv. sdílenou ekonomiku s podmínkami klasických oborů podnikání a řemesel zůstalo kvůli nečinnosti vlády i magistrátu tři roky na mrtvém bodě.

ODS: Vyzýváme řidiče taxi, aby v zájmu obyvatel Prahy dopravu neblokovali
Foto: ODS
Popisek: ODS

“Apeluji na taxi řidiče, aby příští týden neblokovali hlavní město, protože to nikomu nic nepřinese a problém se nevyřeší. Pražané na ně budou naštvaní a dosluhující vládní pražské garnituře je to úplně jedno. Primátorka Krnáčová, ani příslušná ministerstva neudělala pro řešení problémů mezi taxi řidiči a sdílenými službami typu Uber vůbec nic.” říká k současnému stavu předsedkyně klubu zastupitelů za ODS Alexandra Udženija

Pokud dojde k blokování pražských silnic, tak budou za nicnedělání čelních představitelů naší země pykat stovky pražských řidičů a nikoliv skuteční viníci.

ODS považuje za alarmující, že vládní činitelé jen přihlíželi narušování zdravého konkurenčního prostředí a nevnesli žádná pravidla do tohoto sporu, čímž ho pouze eskalovali.

"Pražští zastupitelé ODS jsou připraveni podpořit návrhy vedoucí ke zlepšení situace při narovnání podmínek v přepravě osob. Konkurenční prostředí má mít férová pravidla a ODS je připravena je nastavit", dodala první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hašek (ČSSD): Víno není jen tak nějaký "alkohol", ale poezie v lahvi

12:27 Hašek (ČSSD): Víno není jen tak nějaký "alkohol", ale poezie v lahvi

Boj našeho hejtmanského tria Juránek (2000-2008), Hašek (2008-2016) a Šimek (2016-dosud) proti úvahá…