ODS: Vyzýváme řidiče taxi, aby v zájmu obyvatel Prahy dopravu neblokovali

30.09.2017 19:01

Naprosto chápeme situaci na trhu taxislužeb a jsme si vědomi faktu, že sladění pravidel pro tzv. sdílenou ekonomiku s podmínkami klasických oborů podnikání a řemesel zůstalo kvůli nečinnosti vlády i magistrátu tři roky na mrtvém bodě.

ODS: Vyzýváme řidiče taxi, aby v zájmu obyvatel Prahy dopravu neblokovali
Foto: ODS
Popisek: ODS
reklama

“Apeluji na taxi řidiče, aby příští týden neblokovali hlavní město, protože to nikomu nic nepřinese a problém se nevyřeší. Pražané na ně budou naštvaní a dosluhující vládní pražské garnituře je to úplně jedno. Primátorka Krnáčová, ani příslušná ministerstva neudělala pro řešení problémů mezi taxi řidiči a sdílenými službami typu Uber vůbec nic.” říká k současnému stavu předsedkyně klubu zastupitelů za ODS Alexandra Udženija

Pokud dojde k blokování pražských silnic, tak budou za nicnedělání čelních představitelů naší země pykat stovky pražských řidičů a nikoliv skuteční viníci.

ODS považuje za alarmující, že vládní činitelé jen přihlíželi narušování zdravého konkurenčního prostředí a nevnesli žádná pravidla do tohoto sporu, čímž ho pouze eskalovali.

"Pražští zastupitelé ODS jsou připraveni podpořit návrhy vedoucí ke zlepšení situace při narovnání podmínek v přepravě osob. Konkurenční prostředí má mít férová pravidla a ODS je připravena je nastavit", dodala první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Čunek: Zdraví seniorů je moje priorita

15:54 Hejtman Čunek: Zdraví seniorů je moje priorita

Jednolůžkové pokoje pro všechny pacienty bez příplatku, moderní a špičkové vybavení, vše pod jednou …