ODS: Zlínský kraj má nové vedení

09.12.2019 10:02 | Zprávy
autor: PV

Předsedou regionu zůstává Stanislav Blaha z Uherského Hradiště, místopředsedou regionu bude i nadále Petr Klár z Kroměříže.

ODS: Zlínský kraj má nové vedení
Foto: ODS
Popisek: ODS

V pondělí 25. listopadu 2019 proběhl Regionální sněm ODS. Šest desítek delegátů ze čtyř okresů Zlínského kraji zvolilo krajské vedení na období příštích dvou let a lídra do krajských voleb. Na sněmu byl přítomen předseda strany prof. Petr Fiala a předseda klubu senátorů ODS RNDr. Miloš Vystrčil. Předsedou regionu byl zvolen poslanec Ing. Stanislav Blaha. Do krajských voleb povede občanské demokraty Lubomír Traub, MSc.

Delegáti rovněž nominovali zástupce do nejvyšších stranických orgánů, jejichž volba proběhne v lednu 2020 na celostátním kongresu ODS v Praze. Na předsedu strany navrhli občanští demokraté ze Zlínského kraje prof. Petra Fialu a na 1. místopředsedu strany RNDr. Alexandra Vondru. Nominace na řadové místopředsedy získali RNDr. Miloš Vystrčil, Mgr. Martin Kupka, Ing. Zbyněk Stanjura, Ing. Jan Skopeček a Miroslava Němcová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stojanová (Piráti): Jdu do toho. Kandiduji do vedení Pirátů. S pokorou

17:03 Stojanová (Piráti): Jdu do toho. Kandiduji do vedení Pirátů. S pokorou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vnitrostranickým volbám Pirátů.