ODS v Berouně zahájil seriál setkání s občany na téma bezpečnosti a vzdělávání

18. 4. 2016 5:29

Občanští demokraté zahájili v pátek 15. dubna ve středočeském Berouně celostátní kampaň pod názvem Jarní tour Petra Fialy. Jedná se o sérii diskusních setkání předsedy ODS Petra Fialy a dalších představitelů strany s občany, kdy se bude hovořit zejména o otázkách bezpečnosti, migrace a vzdělávání.

ODS v Berouně zahájil seriál setkání s občany na téma bezpečnosti a vzdělávání
Foto: ODS
Popisek: ODS

Páteční zahajovací debaty se vedle předsedy strany zúčastnil rovněž lídr kandidátky ODS ve Středočeském kraji pro blížící se podzimní volby Martin Kupka či senátor za obvod Beroun Jiří Oberfalzer. Strana představila dva programové dokumenty nazvané „Abychom se nemuseli bát“ a „Na dětech se netestuje“.

„Velice si vážím toho, že jarní turné předsedy ODS začíná právě ve Středočeském kraji. Žijeme ve velice turbulentní době a řada občanů je vystrašená. Současná vláda navíc není schopna tyto emoce mírnit a svou politikou dává prostor různým populistickým názorům,“ říká místopředseda ODS a starosta středočeských Líbeznic Martin Kupka.

Páteční diskusí v Berouně zároveň odstartoval i seriál setkání s občany ve Středočeském kraji. Zde si budou moci občané poslechnout a diskutovat mimo jiné i s Václavem Klausem ml., který se zaměří především na oblast vzdělávání. „Jsme přesvědčeni, že chaotický vládní plán na zavádění násilné plošné inkluze zásadním způsobem ohrožuje vzdělávání všech dětí, a to bez rozdílu,“ doplňuje Martin Kupka.

Termíny diskusních setkání ve Středočeském kraji:

Úterý  26. dubna 2016 – od 18:00 – Na dětech se netestuje, diskuse s Václavem Klausem ml. a Martinem Kupkou (Podnikatelský inkubátor, Kolínský zámek, Sokolská 1095, Kolín)

Úterý 3.května 2018 od 18:00 – Na dětech se netestuje, diskuse s Václavem Klausem ml. a Martinem Kupkou  (sál Restaurace Švejk, Na Příkopech 105, Příbram)

Čtvrtek 5. května 2016 od  17:00 -  Na dětech se netestuje, diskuse s Petrem Fialou za účasti Veroniky Vrecionové a Martina Kupky (sál Mělnického kulturního centra, o.p.s. U Sadů 323, 276 01 Mělník)

Úterý 10.května 2016 od 18:00 – Na dětech se netestuje, diskuse s Václavem Klausem ml. a Marinem Kupkou (Klubovna Hotelu Pošta, Tyršova 162, Benešov)

Středa 11.května 2016 od 18:00 – Abychom se nemuseli bát, diskuse s Alexandrem Vondrou a Martinem Kupkou (zasedací místnost budovy Pozemkového úřadu, Lubenská 2250, Rakovník)

Čtvrtek 12.května 2016 od 18:00 – Na dětech se netestuje, diskuse s Václavem Klausem ml. a Martinem Kupkou (salonek hotelu Grand, Palackého 48, Nymburk)

Úterý 17.května 2016 od 18:00– Na dětech se netestuje, diskuse s Václavem Klausem ml. a Martinem Kupkou (Galerie Středočeského kraje, Kongresový sál severního křídla, Barborská 51, Kutná Hora

Další termíny a místa v jednání.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Chceme prosadit, aby se v kauze OKD jednalo důsledně

14:29 Okamura (SPD): Chceme prosadit, aby se v kauze OKD jednalo důsledně

Komentář na facebookovém profilu ke kauze OKD.