Okamura: Provokace a lži Babišových médií pokračují

14.11.2017 14:48

Naprosto odmítám sprostou provokaci, která byla minulý týden vedena od politiků konkurenčních stran proti SPD kvůli údajným rasistickým a xenofobním výrokům pracovníka SPD Jaroslava Staníka.

Okamura: Provokace a lži Babišových médií pokračují
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Tuto provokaci spustila končící ministryně za ČSSD Marksová-Tominová, která neúspěšně kandidovala do Sněmovny v letošních volbách, ve spolupráci s notoricky prolhanými médii tuneláře Zdeňka Bakaly a s médii Andreje Babiše. Provokace se odehrála v baru Sněmovny, kde je paní ministryně častým hostem. V současné době již paní ministryně Marksová veřejně popírá, že by velkou část uváděných výroků vůbec sama slyšela, přičemž v rozhovoru pro Český rozhlas nejnověji udává, že jí o nich informoval bývalý poslanec za Úsvit Marek Černoch. To ukazuje na skutečné pozadí této provokace. Je jím politická zášť zkrachovalých politiků a politická drzost osvědčeného politického podrazáka Marka Černocha.

A provokace a lži Babišových médií pokračují, když MF DNES a Idnes.cz dnes zveřejnily absolutní lži ohledně údajných problémů v Moravskoslezské SPD, přičemž jmenují nespokojené "členy", kteří ve skutečnosti vůbec členy SPD nejsou a dokonce kandidovali za konkurenční strany. Idnes.cz lžive píše o tom, že prý chce SPD odvolávat vlastního poslance Lubomíra Volného, přitom před několika dny tam proběhla krajská členská konference a k ničemu takovému vůbec nedošlo a ani nikdo odvolání nenavrhl. Naopak, členská základna na konferenci tleskala našemu vynikajicímu výsledku. Navíc, poslance dle stávajících zákonu odvolat nelze. Zaplacení novináři pod taktovkou Andreje Babiše jsou schopní té nejhorší špíny. Je to hnus a Babišova neuvěřitelná žumpa.

Pro naše hnutí SPD je to jen další důkaz, že náš politický úspěch a náš program je těmto lidem skutečným trnem v oku. Je zřejmé, že podobné provokace budou pokračovat a proto vyzýváme naše členy a příznivce k maximální obezřetnosti. SPD je politickým hnutím s hluboce demokratickým programem, které se hlásí k antickým, křesťanským a židovským kořenům naší kultury.

Na závěr mi dovolte malé shrnutí – všimněte si, která média nás po volbách nejvíce špiní a lžou – jsou to média tuneláře Bakaly, který je podpůrcem Kalouskovy TOP09 (Hospodářské noviny, Respekt, Aktualne.cz a DVTV), a Babišova MF Dnes, Idnes.cz, Lidové noviny a Lidovky.cz

A já se ptám latinským Cui bono – komu ku prospěchu? Tato média nemá smysl číst ani kupovat - FAKE NEWS.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Korytář (ZpL): 57 nových sociálních bytů bude k dispozici do konce roku

16:07 Korytář (ZpL): 57 nových sociálních bytů bude k dispozici do konce roku

Kompletní přestavbou šesti bytových domů v majetku města vznikne bezmála šest desítek nových sociál…