Okamura (SPD): Další šílený příběh z multikulturního islamizovaného Švédska

18.08.2019 20:32 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k situaci ve Švédsku

Okamura (SPD): Další šílený příběh z multikulturního islamizovaného Švédska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Další šílený příběh z multikulturního islamizovaného sluníčkářského Švédska. Řidič ve švédském městě Malmö, které je proslulé velkým počtem imigrantských no-go zón a kde je polovina obyvatel imigrantského původu, vyhodil dívku z autobusu za to, že měla na sobě šortky a krátký, břicho odhalující top! Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde jsou imigrantská ghetta, kam se bojí vkročit i policisté a ženy jsou běžně znásilňovány imigranty, podporujte prosím hnutí SPD.

„Ukazujete příliš,“ řekl dívce a vyzval ji, ať autobusovou linku v třetím největším švédském městě Malmö opustí a ta nakonec vystoupila.

Podobný případ se stal ve švédském Stockholmu, kdy muslimský řidič autobusu odmítl vstup ženě do autobusu, protože se se svými kamarády muslimy právě modlil. Muslimský muž navíc na ženu reagoval velmi agresivně, jak napsaly švédské noviny Nyheter Idag. Nechal ji stát v dešti a pustil ji, až když modlitba skončila. Nadával jí. Žena se bála řidiče autobusu a jeho společníků, a tak ji nakonec odvezl autem přítel.

Připomeňme také podobný případ z května, kdy muslimský řidič autobusu ve Francii odmítl svézt ženu, která byla v minisukni, a zavřel jí dveře. Když si rozlícený otec stěžoval na provozovatele autobusových linek v Paříži RATP, od kterého chce veřejnou omluvu, a o incidentu napsal na svém profilu, sociální síť část jeho stížností smazala a obvinila ho z podněcování nenávisti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Holásek: Před spojenci vypadáme jako hlupáci

21:05 Senátor Holásek: Před spojenci vypadáme jako hlupáci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.