Okamura (SPD): Demografický propad a nedostatek pracovních sil musíme vyřešit sami

17.01.2019 22:41

Komentář na facebookovém profilu k dopadům nekontrolované migrace.

Okamura (SPD): Demografický propad a nedostatek pracovních sil musíme vyřešit sami
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

Nesmysly českých sluníčkářských politiků a novinářů o tom, že v migrační vlně do Evropy přicházejí lékaři, jaderní fyzici a inženýři, začínají vyplouvat na povrch. Plně se tak potvrzuje moje varování. Rakouský list Die Presse píše, že značná část migrantů nemá žádné dokumenty o svém vzdělání, kterým by mohli dokázat, že jsou například vyučení řemeslu, jak o sobě prohlašují. Navíc, již v roce 2016 se prokázalo, že jsou mnozí migranti dokonce analfabeti. Nejnovější studie rakouského úřadu práce ukazuje, že migranti, kteří žádají o azyl v Rakousku, jsou méně vzdělaní, než se dosud mediálně uvádělo. Server krone.at píše, že sotva deset procent běženců má možná ukončené vysokoškolské vzdělání a téměř 70 procent absolvovalo pouze povinnou školní docházku. Samozřejmě platí, že se i toto tvrzení těžko dokazuje, jelikož migranti nemají u sebe dokumenty.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Hnutí SPD nedopustí, aby do naší země proudily davy imigrantů. Musíme naši zemi chránit. Demografický propad a případný nedostatek pracovních sil musíme vyřešit tím, že podpoříme ekonomicky vlastní české pracující rodiny, aby se znovu vyplatilo mít děti. Přinášíme jim pozitivní program. Navrhujeme pro pracující rodiny skutečně výrazné daňové úlevy a novomanželské půjčky. Jsme jediná relevantní politická síla, která chce zabránit masové migraci. Babišova vláda totiž podpořila globální pakt o uprchlících, který via facti zavádí globální kvóty na uprchlíky. Buďte s námi a naše země bude opět naše.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

10:08 Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

Jednoznačně odsuzuji invazi Turecka na svrchovaném území Syrské arabské republiky. Agrese je namířen…