Okamura (SPD): Diktát Bruselu a globalismus naši zemi vykastroval

26.09.2022 4:31 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k energetické a potravinové soběstačnosti

Okamura (SPD): Diktát Bruselu a globalismus naši zemi vykastroval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

Nejsme soběstační. Cenu energií nám diktují zelení magoři z Bruselu a Berlína a nejsme ani potravinově soběstační. Nejsme soběstační v základních komoditách, a i proto brutálně zdražují vše. Téměř všechny oblasti společnosti od ekonomiky po školství či zdravotnictví jsou více či méně rozvráceny či v krizi.

Diktát Bruselu a globalismus naši zemi vykastroval a učinil nás závislými na našich protektorech. Teď si vypijeme otrávenou smetanu globalismu ve formě obrovské inflace, nedej Bože hyperinflace. To jsou takové šílenosti, co přináší Brusel, že Husák byl proti tomu rozumný hospodář.

Musíme pracovat na tom, aby naše země byla opět naše. Musíme vybudovat naši nezávislost politickou i ekonomickou, zemědělskou i energetickou. Podpořit tradiční vzdělání a tradiční hodnoty a rodinu. To bez ukončení diktátu Bruselu nepůjde. Krátkodobě lze reagovat jen různým látáním, ale systémově to bez obnovení suverenity nepůjde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zaorálek (SOCDEM): Petr Pavel pouze mlčí?

7:04 Zaorálek (SOCDEM): Petr Pavel pouze mlčí?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakcím či nereakcím prezidenta Pavla k vandalismu …