Okamura (SPD): Dvojnásobné výdaje ČR ve srovnání se starými členskými státy EU

21.04.2024 20:18 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Green Dealu.

Okamura (SPD): Dvojnásobné výdaje ČR ve srovnání se starými členskými státy EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Prosazujeme odstoupení od „Green Dealu EU“ i od systému obchodování s emisními povolenkami a energií přes Lipskou burzu. Evropská komise (dle dokumentu vlády Ochrana klimatu ČR) předpokládá, že náklady dosažení uhlíkové neutrality v ČR budou až dvojnásobné ve srovnání se starými členskými státy EU a odhaduje je až na stovky miliard korun ročně po dobu minimálně 20 let. Předsedkyně Evropské komise von der Leyen hovoří o tom, že investice do Green Dealu mají být biliony eur. Šéf skupiny ČEZ Daniel Beneš uvedl, že v příštích deseti letech investice do energetiky spolykají „řádově nižší jednotky tisíců miliard“.

Green Deal EU způsobuje energetickou chudobu a chudnutí milionů lidí. K těmto věcem se v Bruselu zavázal premiér Babiš a premiér Fiala „Zelený úděl“ též podporuje. Budeme aktivně prosazovat ukončení všech pravidel a regulací, které výrobu a distribuci energie zbytečně prodražují. Do zahraničí můžeme prodávat jenom energetické přebytky! Racionální neideologickou ochranu životního prostředí pro lidi ale podporujeme.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

nezávislost

Dobrý den, podle vás jsme nejsme politicky nezávislí, znamená to, že volby jsou u nás zbytečné? Taky tvrdíte, že je třeba, abysme byli nezávislí i ekonomicky a v zemědělství. Je to ale vůbec možné, když je naše ekonomika závislá na exportu a na německé ekonomice? A co se týče zemědělství, jak chcete...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hilšer: Vláda více oligarchů, kterým posluhuje politická stafáž

7:02 Senátor Hilšer: Vláda více oligarchů, kterým posluhuje politická stafáž

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oligarchizaci české politiky.