Okamura (SPD): Host je hostem, dokud se jako host chová

02.08.2020 18:19 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k ničení evropských památek migranty

Okamura (SPD): Host je hostem, dokud se jako host chová
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

K zapálení 600 let staré gotické katedrály ve francouzském městě Nantes se po zatčení přiznal migrant z africké Rwandy. Prý se chtěl pomstít Francii za to, že mu hrozila deportace. A po celých Spojených státech amerických nepadají jen sochy velikánů americké historie, ale bez povšimnutí jsou ničeny křesťanské sochy a jsou zapalovány i křesťanské chrámy. A byť evropská cenzura tohle s úspěchem zamlčuje, vlna protikřesťanské nenávisti se převalila i do Evropy.

Statistiky a informace neexistují, takže mohu popsat jen to, o čem víme z veřejných zdrojů. Jen mezi červnem 2018 a dubnem 2019, tedy za 10 měsíců, shořelo ve Francii 11 významných kostelů a katedrál. Většinou přitom šlo o nenahraditelné středověké památky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Dálnice D52 z Brna na Vídeň je na dosah

16:20 Premiér Fiala: Dálnice D52 z Brna na Vídeň je na dosah

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke stavbě dálnice D52