Okamura (SPD): Islamizované a afrikanizované země západní Evropy. To nechceme

25.06.2024 20:01 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migraci.

Okamura (SPD): Islamizované a afrikanizované země západní Evropy. To nechceme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura, předseda SPD

Kvůli násilí imigrantů v Německu staví u koupališť ploty! Plot, který se zvýšil na tři metry a je zakončený ostnatým drátem. Tak vypadá koupaliště v berlínské čtvrti Wilmersdorf. U dalších čtyř koupališť ve čtvrtích Kreuzberg, Neukölln, Am Insulaner a Mariendorf se ploty už staví, u dalších se jejich výstavba plánuje, informovaly Novinky. Jde o imigrantské čtvrti.

Nedávno "skupina mladíků s tmavými vlasy" (kdo to asi tak byl, že?) zmlátila zaměstnance koupaliště tak, že dva muži a jedna žena skončili v nemocnici, píše web Tachesschau.de.

Hnutí SPD nechce, aby naše země dopadla stejně jako islamizované a a afrikanizované země západní Evropy, kde se lidé mnohdy bojí vyjít na ulici. Odmítáme Rakušanův migrační pakt z EU, který vyjednala Fialova vláda a který nám nařizuje kvóty na imigranty nebo výpalné půl milionu korun za každého nepřijatého imigranta.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liška (STAN): Do Senátu chci, abych mohl zabránit věcem, škodícím našemu kraji

22:01 Liška (STAN): Do Senátu chci, abych mohl zabránit věcem, škodícím našemu kraji

Poslanec je v rámci loajality svým způsobem docela svázaný. Jako senátor budu, doufám, mít daleko ši…