Okamura (SPD): Jako v Kocourkově. Všechno naruby

13.09.2015 7:34 | Zprávy
autor: PV

Vedení Evropské unie se nejspíš zbláznilo a spletli si nás v ČR se svou kolonií. Doslova mě uráží, když slyším nový návrh předsedy Evropské komise Junckera, aby byly udělovány pokuty zemím, které odmítnou přijmout ilegální (tzn. nezákonné) imigranty. Rád bych připomněl, že jsme suverénní země a my si musíme sami svobodně rozhodnout, koho do své země pustíme a koho ne. Vůbec nerozumím ani logice návrhu – proč máme platit za to, že jako suverénní země odmítneme přijmout ilegální imigranty, kteří jsou občany států mimo EU? Navíc, my v České republice jsme tuto krizi nezapříčinili.

Okamura (SPD): Jako v Kocourkově. Všechno naruby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Důvodem krize je jednak imperiální politika USA a jejich evropských spojenců v severní Africe a na Blízkém východě a také nesmyslně štědrý sociální systém vůči nezákonným imigrantům v západních zemích, který je tím lákadlem. Místo aby vedení Evropské unie a česká vláda zapracovali na řešení těchto příčin, tak se řeší pouze následky – a to ještě pozdě. Jako v Kocourkově. Všechno naruby.

Navíc se vůbec nejedná o uprchlíky před válkou, ale o čisté ekonomické imigranty. Nebo chce snad někdo tvrdit, že je v Turecku, přes které přichází, válka? Není. Takže tady nejde o život, ale jen a jen o to, ždímat maximum peněz ze zemí Evropské unie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.