Okamura (SPD): Když se patrioti dostanou k moci, reálně řeší problémy lidí

12.08.2019 20:41

Komentář na facebookovém profilu k rétorice Donalda Trumpa.

Okamura (SPD): Když se patrioti dostanou k moci, reálně řeší problémy lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Sluníčkáři v čele s Českou televizí strašili tím, že když se dostane vlastenecký prezident Donald Trump k moci, bude to katastrofou. Ukázalo se, že opak je pravdou. Spojené státy americké v současnosti procházejí nejdelším obdobím hospodářského růstu v historii. Míra nezaměstnanosti atakuje 50leté minimum, mzdy a důvěra v americkou ekonomiku rostou. Daří se i americkým burzám. Někteří ekonomové dokonce varují, že když Trump nebude znovu prezidentem, nastane ekonomický propad. Čili je vidět, že když se patrioti dostanou k moci, reálně řeší problémy lidí. Zatímco sluníčkářští globalisté vedou země, které řídí, k zániku. Podobně se našemu vlasteneckému spojenci Matteo Salvinimu daří v Itálii výrazně snížit počet nelegálních migrantů, a proto má rekordní podporu lidí.

Index S&P 500, který sdružuje akcie pět stovek největších podniků obchodovaných na amerických burzách, celkem stoupl od začátku roku 2017 o více než 30 procent. Podobný nárůst zaznamenal i Dow Jonesův index, technologický index Nasdaq Composite ve stejném období vzrostl téměř o 50 procent. HDP USA ve srovnání s lety, kdy vládl globalista Obama roste a nezaměstnanost klesá.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Nemusíme souhlasit s Donaldem Trumpem ve všem a národní zájmy našich států jsou v některých věcech odlišné. Navíc jeho pozice je těžká, protože globalistická chobotnice má chapadla i v jeho administrativě. Ale vidíme, že se snaží hájit národní zájmy své země. Každopádně platí, že když se vlastenci dostanou k moci, jejich země začínají fungovat a vzkvétat. Globalisté vedou svět a státy, kterým vládnou, jen k úpadku. Pro Trumpa je America First! Pro nás v SPD je Česká republika na 1. místě!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Živnostníci zbystřete. Tohle se týká i Vás

22:19 Kolovratník (ANO): Živnostníci zbystřete. Tohle se týká i Vás

Před volbami jsme slibovali, že ulevíme živnostníkům a podpoříme jejich podnikání. Jedním ze souborů…