Okamura (SPD): Krajní levičáci chtějí strhnout samotnou západní civilizaci

13.08.2020 20:42

Komentář na facebookovém profilu k varování Nigela Farage před sluníčkáři

Okamura (SPD): Krajní levičáci chtějí strhnout samotnou západní civilizaci
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Lídr Strany Brexitu (Brexit Party) Nigel Farage nedávno varoval před sluníčkáři, kteří chtějí zničit evropskou civilizaci a národy. Tím, co je v bitvě za svobodu slova oproti minulosti odlišné, je „děsivá míra organizace“ a podpory skupin jako Black lives matter (BLM), kterou dostávají od mocných progresivistických institucí. V tom má Farage naprostou pravdu. Musíme hájit svou vlast, nebo dopadneme jako sluníčkářská afrikanizovaná a islamizovaná západní Evropa.

„Na černých životech záleží (BLM) je samozřejmě podporována dalšími organizacemi jako – Na médiích záleží (Media Matters). Její financování lze převážně dohledat ke zdrojům jako George Soros a další takoví lidé,“ řekl Farage v pořadu Ingraham Angle.

„To, co jsme v Londýně a v dalších britských městech během pár posledních týdnů viděli, nemá téměř nic společného s rasovou rovností a spravedlností, kterou bychom samozřejmě všichni chtěli.“

Anketa

Vážíte si Spojených států amerických coby klíčového spojence ČR?

9%
91%
hlasovalo: 36583 lidí

„Teď už je to marxisticko-anarchistický pokus o stržení všech velkých symbolů celé historie od Winstona Churchilla až po naši staletí se táhnoucí historii, a o to, vymýtit z nás úctu k nim. Jsou to ale národní hrdinové, kteří nás sem dovedli.“

„A teď se od nás očekává, že se jich začneme štítit, a co je ještě důležitě, čeká se od nás, že se začneme štítit sami sebe. Jde o naprosto fundamentální přetvoření celé naší společnosti. A tomu musíme klást odpor.“

Ti krajní levičáci, kteří v sobě mají kulturní destrukci od svého vzniku, chtějí strhnout samotnou Západní civilizaci, pokračoval Farage.

„Chtějí zničit národní stát… rodinnou jednotku a téměř vše, za čím jsme dosud stáli a za co předchozí generace bojovaly. Potřebujeme v politice a v médiích odvážné lidi s pevnými postoji a ne, aby připustili, že budeme žít podle pravidel těch davů,“ řekl.

V tom má Farage naprostou pravdu. Musíme hájit svou vlast, nebo dopadneme jako sluníčkářská afrikanizovaná a islamizovaná západní Evropa.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

aktivistická politika STAN

To jste zhodnotil přesně, i já jsem z vývoje hnutí jako její (nyní už bývalý) volič zklamaný. Čím ale mslíte, že to je, že se tak odchílila od svých kořenů? Je za tím nové vedení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeňský KV KSČM: Stanovisko k aktuální politické situaci

6:32 Plzeňský KV KSČM: Stanovisko k aktuální politické situaci

KV KSČM na svém zasedání dne 26.9.2022 vyjádřil poděkování všem členům a sympatizantům strany, kteří…