Okamura (SPD): Lžou ráno, lžou odpoledne, lžou večer

30.03.2021 13:21 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k posilování cenzury v zemích Evropské unie

Okamura (SPD): Lžou ráno, lžou odpoledne, lžou večer
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Z Bruselu přichází další totalitní plán, který sice hovoří o posílení demokracie, ale ve skutečnosti znamená podle mě posílení cenzury a boj proti svobodě slova ve jménu „boje proti dezinformacím“. Je to jak v Orwellovi či za bolševiků – „Svoboda je otroctví“. I komunisté neustále předkládali plány pro více „demokratickou“ budoucnost. Evropská unie bude jako diktátor určovat, co je a co není dezinformace. Nebo to spíš bude dělat nějaká jí placená sluníčkářská neziskovka.

V gesci má tuto věc eurokomisařka Věra Jourová z hnutí ANO. Takže vidíme, že Evropská unie ve skutečnosti v čele s eurokomisařkou Věrou Jourovovou svobodu slova a pluralitu potlačuje ve jménu jediné možné bruselské sluníčkářské totalitní pravdy. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní odejdeme, tím lépe.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Chápu dobře, že teď kritizujete Trupma?

Cožpak ho ANO nepodporovalo? Nenosil snad Babiš na jeho počest červenou kšiltovku? A co si o něm teda upřímně myslíte? A co (kdo) myslíte, že přijde po něm?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

22:31 Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny ČR 17. dubna 2026 k návrhu poslanců na vydání zákona, který…