Okamura (SPD): „Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země

04.08.2020 21:16

Komentář na facebookovém profilu k incidentu ve vlaku, který skončil vykázáním pasažéra na nádraží v Břeclavi

Okamura (SPD): „Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Tomio Okamura
reklama

„Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země. Slovensky mluvící Afroameričan se rozzlobil na obsluhu jídelního vozu Českých drah, která mu k hemenexu nabídla místo chleba housku, ovšem s příplatkem. Cestující pracovníky označil za rasisty a choval se agresivně. Vlaková četa nakonec muže z vlaku vykázala. Souprava kvůli tomu stála hodinu na nádraží v Břeclavi. Pán si asi neuvědomil, že není v Americe. V naší zemi před ním nebudeme klečet. Každý imigrant a cizinec, který se v naší zemi neumí chovat slušně či páchá kriminalitu, nechť je potrestán a deportován! Nechceme, aby naše města hořela jako v Americe či v západní Evropě.

„Muž nebyl spokojen, že v jídelním voze dostal k hemenexu chleba. Po informaci číšníka, že by si za housku musel připlatit, osočil personál za rasisty,“ řekla Blesku, který o hádce informoval, vlaková obsluha. Muž se pak choval urážlivě i k dalším cestujícím. Prý je obtěžoval a natáčel se ji na telefon.

„Chování cestujícího, jehož rukojmími se stalo přes tisíc cestujících plně obsazeného expresu, neslo známky snahy o vyvolání rasového konfliktu,“ uvedla průvodčí vlaku.

Každý imigrant a cizinec, který se v naší zemi neumí chovat slušně či páchá kriminalitu, nechť je potrestán a deportován! Nechceme, aby naše města hořela jako v Americe či v západní Evropě.

Sledujte naše nové weby www.tomio.cz a www.spd.cz

A sledujte a odebírejte novinky také na mém novém kanálu na YouTube, kde pravidelně zveřejňuji moje video komentáře a další aktuality ohledně zákulisí a faktů k nejaktuálnějšímu dění. Těším se na komunikaci s vámi ZDE.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Luzar (KSČM): Je nutné vyhlašovat nouzový stav?

17:57 Luzar (KSČM): Je nutné vyhlašovat nouzový stav?

Projev na 60. schůzi Poslanecké sněmovny dne 30. 9. 2020 k bodu Informace vlády k zamýšlenému vyhláš…