Okamura (SPD): Nekompetentní premiér Fiala se snaží zamaskovat neschopnost

04.09.2022 20:16 | Ze sítí
autor: PV

Reakce na facebookovém profilu na komentář premiéra Fialy k sobotní demonstraci na Václavském náměstí v Praze

Okamura (SPD): Nekompetentní premiér Fiala se snaží zamaskovat neschopnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

Považuji včerejší demonstraci na Václavském náměstí v Praze za oprávněný a především zcela legitimní projev nespokojenosti občanů s vládou Petra Fialy. Hnutí SPD vyjadřuje silné znepokojení nad skutečností, že premiér Fiala (ODS) v podstatě obvinil veřejně a bez jediného důkazu 70 tisíc účastníků včerejší demonstrace ze spolupráce s cizí mocí proti zájmům naší země.

Pro SPD je zcela nepřijatelná současná situace, kterou diktátorsky nastolila vláda Petra Fialy, že pakliže někdo z občanů nesouhlasí s politikou vlády, tak je automaticky vládními politiky a s nimi spřaženými novináři obviněn z proruského postoje. A tím se snaží nekompetentní premiér Fiala zamaskovat svoji neschopnost řešit zdražování a organizovaný zločin a korupci ve vládních stranách, což jsou ty pravé důvody vysoké účasti občanů na včerejší demonstraci.

Hnutí SPD vyjádřilo v pátek nedůvěru vládě ve Sněmovně a nespokojení občané vyjádřili včera nedůvěru na demonstraci.

Stav, kdy předseda vlády České republiky Petr Fiala takovýmto způsobem osočuje své kritiky – občany České republiky – nelze vnímat jinak než jako útok na základní demokratické principy, a proto požadujeme, aby premiér Petr Fiala svá obvinění vůči zúčastněným 70 tisícům občanům buď doložil jasnými důkazy, anebo se všem účastníkům demonstrace veřejně omluvil a následně odstoupil ze své funkce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…