Okamura (SPD): Odmítáme snahu zavést cenzuru

22.12.2023 12:12 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obraně svobody projevu

Okamura (SPD): Odmítáme snahu zavést cenzuru
Foto: Interview ČT24
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

Prosadíme legislativní a právní kroky k obraně svobody projevu v České republice. Sociální sítě si začaly osobovat právo rozhodovat, co je pro jejich uživatele přípustné a vhodné a co nikoli. Zásadním problémem tak začíná být zpochybňování svobody projevu, slova a vyjadřování.

Je nezbytně nutné omezit moc sociálních sítí v těchto jejich zásazích. Řešíme také navržení a prosazení sankcí za takové cenzurní kroky proti občanům ČR. Odmítáme snahu zavést cenzuru ze strany Fialovy vlády a EU.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vy jste pro zrušení imunity?

Navrhnete to? Debata o zrušení je podle mě k ničemu, přeci každému je jasné, že není spravedlivé, aby politici jako jediní byli takto chráněni. To pak není ani žádná rovnost před zákonem a stejná práva pro všechny. A není to snad v ústavě, že jsou si všichni rovni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Český svaz bojovníků za svobodu. Excesy, ostudná vystoupení

16:12 Černochová (ODS): Český svaz bojovníků za svobodu. Excesy, ostudná vystoupení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obnovení spolupráce Ministerstva obrany a Českého s…