Okamura (SPD): Policie bije v Německu lidi, kteří hájí základní právo na svou zem

27.01.2016 9:41

Ať už vláda konečně přestane lživě uklidňovat lidi. Spolupráce s Tureckem na řešení imigrantské krize je iluze, žádný Schengen už neexistuje, žádná společná ochrana jeho hranic není. Evropská agentura na ochranu hranic Frontex nebrání hranici, ale naopak organizuje bezpečnou dopravu imigrantů do Evropy. A imigrační proud podporují české i evropské organizace placené EU a českou vládou.

Okamura (SPD): Policie bije v Německu lidi, kteří hájí základní právo na svou zem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Policie bije v Německu lidi, kteří hájí základní právo na svou zem. Česká vláda a takzvaná opozice budou v Parlamentu mlátit prázdnou slámu a debatovat tak dlouho až i u nás budou znásilňovat a vraždit komanda radikálních muslimů nebo jinak vyvíjet kriminální činnost.

Vláda s takzvanou opozicí zamítli ve Sněmovně návrh našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) na zákaz islámského práva šaría a džihád a zamítli nám také návrh na referendum o vystoupení z EU. Zamítli nám také náš návrh zákona na odvolatelnost politiků a na jejich přímou osobní, hmotnou a trestní odpovědnost.
Vyzýváme také opakovaně vládu k důrazným krokům v souladu se zákonem o církvích, aby byla zrušena registrace islámského náboženství v ČR, a k zabránění propagace islámského práva a džihádu. Vláda však nejenže neslyší, ale dokonce činí pravý opak.

A přijďte všichni v sobotu 6.února ve 14h na Václavák - naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) pořádá pro všechny občany velkou demonstraci, přijďte říct vládě, Evropské unii, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a rozkradené zemi a ANO referendu o vystoupení z EU, bezpečné zemi, přímé demokracii a ochraně národních zájmů.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vinklátová: Úkolem krajských muzeí a galerií je péče o sbírky

9:06 Vinklátová: Úkolem krajských muzeí a galerií je péče o sbírky

Více než 30 tisíc uměleckých předmětů se dle médií „ztratilo“ z galerií a muzeí v České republice.