Okamura (SPD): Předsedkyně sněmovny nejspíš spadla z višně

24.05.2023 19:05 | Ze sítí

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu k prohlášení Markéty Pekarové Adamové o přijetí eura

Okamura (SPD): Předsedkyně sněmovny nejspíš spadla z višně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

Předsedkyně Poslanecké sněmovny a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová nejspíš spadla z višně. Vyjádřila se, že Česká republika měla euro přijmout už dávno! Tím bychom ztratili poslední nástroje suverénní ekonomické politiky a možnosti, jak brzdit zdražování. Rovněž bychom museli dotovat krachující státy eurozóny v rámci balíčků EU.

„Česko má podle Eurostatu inflaci 14,3 %, Slovensko 14,0 %. To euro tedy dělá divy!“ komentoval ekonom Lukáš Kovanda. Takže euro nás před inflací neochrání, jak tvrdí jeho zastánci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Výsměch

Nemyslíte, že výsměchem v souvislosti se 17. listopadem je i fakt, že na Národní třídu chodí pokládat květiny a zapalovat svíčky ti, co se s minulým režimem paktovali? Myslím třeba Babiše, ale i prezidenta Pavla.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Výsledky voleb určují, kdo nese odpovědnost

11:02 Kolovratník (ANO): Výsledky voleb určují, kdo nese odpovědnost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přetahované o symboly namísto práce pro občany.