Okamura (SPD): Premiér Babiš rozjel ve svých novinách boj proti suverenitě státu

23. 2. 2019 19:34

Komentář na facebookovém profilu ke kampani proti suverenitě státu

Okamura (SPD): Premiér Babiš rozjel ve svých novinách boj proti suverenitě státu
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

Je před klíčovými volbami do Evropského parlamentu a tak premiér Babiš, jehož byznys je závislý na EU dotacích z Bruselu, rozjel ve svých novinách Mf Dnes boj proti suverenitě českého státu. „Co jsou to vlastně ty národní zájmy?“, posmívá se v Mf Dnes komentátor Vilém Barák a dodává: „Právě ze suverenity českého státu bychom měli mít největší strach. Podobná falešná slovíčka („národní zájmy“) mají lidem vypnout mozek a sešikovat je v masu, za kterou budou předstírat myšlení jiní,“ doplnil ještě.

Pokud to, pane premiére, nevíte, tak suverenita je výrazem demokratické vůle českých občanů a národní zájmy jednoduše jsou zájmy českého národa, tedy jeho příslušníků. Naším národním zájmem například je, aby nám Brusel nemohl vnutit imigranty, gender a islám. Propaganda Mf Dnes je nehorázné sluníčkářské pohrdání českým národem, demokracií a českými občany.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Takže podle novin Andreje Babiše bychom měli mít největší strach ze suverénního rozhodování vás, občanů. Tyto teze a vyznění takového názoru implikuje, že jsou naši občané blbci, kteří si neumí vládnout. Nejlépe podle Mf Dnes by tedy bylo, aby nám vládli nikým nevolení byrokraté z Bruselu, kteří sice vybraným lidem pošlou miliardové dotace, ale nám ostatním by chtěli vnutit kvóty na imigranty, zakázat držení osobních zbraní a kteří šílenými směrnicemi likvidují naše hospodářství a naše svobody.

To my v SPD odmítáme. My prosazujeme demokracii, která znamená, že o záležitostech našeho státu mají rozhodovat čeští občané, a nemají nám diktovat z Bruselu, Berlína či Washingtonu. Odmítáme diktát Merkelové a Junckera. Vládnout a rozhodovat o svých věcech máte podle SPD Vy, čeští občané. Vidíte to stejně jako my? Podpořte nás prosím ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 24. května!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kobza (SPD): Jsou zrůdné nápady eurosluníčkářů vyvolány užíváním drog v éře hippies?

14:42 Kobza (SPD): Jsou zrůdné nápady eurosluníčkářů vyvolány užíváním drog v éře hippies?

Dokážou LSD a heroinem ovlivněné mozky potlačit i tak základní lidský pud jako je zachování rodu? Js…