Okamura (SPD): Prý u nás žádní migranti nejsou

21.07.2019 6:34

Komentář na facebookovém profilu k dalším incidentům muslimských imigrantů.

Okamura (SPD): Prý u nás žádní migranti nejsou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Agresivní muslimský migrant a kriminálník křičel včera v Praze na veřejnosti děsivé „Allah Akbar“ (Aláh je největší) ! Zrovna při dnešním obědě, kde jsem si dal výbornou čočku, mě zastihla informace, že muslimský imigrant ze Sýrie se na Praze 9 včera vloupal do zaparkovaného auta. Cizinec bez dokladů byl při zadržení policisty agresivní a dokonce zvolal děsivé: „Allah Akbar“ a pokusil se o útěk. Strážníkům stačilo několik chvatů a hmatů a nasadili mu pouta. Ministr vnitra Hamáček z ČSSD ale nadále lže a říká, že prý u nás žádní migranti nejsou… Aha! Pokud chcete ubránit naši zemi před imigrací a islamizací, podpořte prosím hnutí SPD. Navrhli jsme do Sněmovny dva zákony – na zákaz propagace islámské ideologie v ČR a na zákaz islámského zahalování na veřejnosti. Oba tyto zákony z pera SPD ale ostatní strany ve Sněmovně schválně blokují. Podpořte SPD u voleb, abychom měli větší sílu prosadit náš program! Prosazujeme bezpečnost pro Vás, Vaše rodiny, Vaše přátele a pro naší republiku.

Strážníci zadrželi cizince ze Sýrie podezřelého z vloupání se do vozidla, ze kterého si udělal ubytovací zařízení. „Cizinec u sebe neměl žádné doklady, protože je údajně ztratil na letišti. Strážníkům řekl, že vozidlo sice není jeho, ale vlezl do něj, protože mu byla zima a chtěl se v něm vyspat. Vozidlo mělo poničený práh, rozbité přední okno a rozházený obsah vnitřních úložných prostor. Strážníci škodu na vozidle odhadli na 10 tisíc korun,“ uvádí se ve zprávě na webu tydenikpolicie.cz.

„Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu ho hlídka omezila na osobní svobodě a přivolala kolegy z republikové policie. Při čekání na jejich příjezd začala s přibývajícími minutami narůstat cizincova nervozita, navíc začal být agresivní. V jednu chvíli dokonce zvolal: ´Allah Akbar´ a pokusil se o útěk. Strážníkům stačilo několik chvatů, hmatů a jeho zápěstí ´ozdobili´ pouty. Ještě před příjezdem policie se na místo dostavil majitel vozu,“ uvádí server.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Připomeňme, že podle výroční zprávy německé spolkové policie za rok 2018 se počet migrantů, kteří nelegálně překročili hranice z Česka do Německa, zvýšil. Zatímco v roce 2017 jich bylo 4035, vloni to bylo 4295, což je nárůst o 6,5 procenta! Samozřejmě se jedná pouze o špičku ledovce. A do Česka vloni Německo podle německé policejní statistiky vrátilo 942 nelegálů. Snad neběhají mezi námi, pane ministře Hamáčku (ČSSD), tak jako africký migrant, který nedávno brutálně znásilnil šestnáctiletou českou dívku u Lukavce u Terezína…

Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i nelegální migranti, zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval. SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s hraničními kontrolami, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích.

Potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali či dokonce možná i stále pohybují. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. Pokud chcete ubránit naši zemi před imigrací a islamizací, podpořte prosím hnutí SPD.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berg (Zelení): Lidé budou zklamáni. I když se viník otrávení Bečvy najde, hrozí mu mírný trest

6:37 Berg (Zelení): Lidé budou zklamáni. I když se viník otrávení Bečvy najde, hrozí mu mírný trest

Policie ve čtvrtek oznámila, že nalezla kanalizační výpust, ze které se do řeky Bečvy dostal nebezpe…