Okamura (SPD): Sluníčkáři a klimatičtí fanatici pro nás připravují nový zelený gulag

05.01.2020 18:16 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke skandálu německé televize

Okamura (SPD): Sluníčkáři a klimatičtí fanatici pro nás připravují nový zelený gulag
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Klimatičtí fanatici, sluníčkáři a neomarxisté se už opravdu nezastaví před ničím a neštítí se sprostě urážet seniory a zneužívat k tomu malé děti. Děti v klipu německé televize WDR zpívají, že babička je „staré ekologické prase“, protože jí každý den laciné kotlety z diskontu, protože jsou dobré a skoro nic nestojí a k doktorovi jezdí svým SUV. Mladá revoluční pokroková třída by asi měla nejlépe podle klima-fanatiků „vyhladit“ tu starou zpátečnickou třídu rodičů, dědečků a babiček. V Německu mají ostatně s eutanázií zkušenosti z doby nacistického Německa...

Není náhodou, že se autor klipu hlásí ke Gretě Thunbergové a hnutí Fridays for Future. V závěru ji totiž dívky v angličtině citují: „To vám nenecháme projít!“ Chtějí postavit důchodce ke zdi?

Neomarxisté opustili starý třídní boj dělnické třídy proti kapitalistům a nahradili ho bojem „utlačovaných“ „menšin“, jako jsou imigranti, homosexuálové, trans-gender atd. Chtějí vyvolat nový „třídní boj“ dětí proti rodičům a mladých „pokrokových“ lidí proti těm starším („Fridays for Future“). Něco podobného ostatně zažili v Číně za kulturní revoluce Mao Ce-tunga. Ve stalinském Sovětském svaze se zase hrdinou stal Pavlík Morozov, který udal svého otce úřadům jako kulaka a ten byl následně poslán do gulagu.

Ano, sluníčkáři a klimatičtí fanatici pro nás připravují nový zelený gulag, kdy budou „pokrokoví“ ekologisté práskat na své spoluobčany, že jsou málo ekologičtí. V Německu v městech, kde jsou zelení silní, se zavádí tzv. zelená domovní čísla, která jsou přidělována podle „trvale udržitelného chování“ vlastníků či obyvatel domu a chování je hodnoceno podle 84 kritérií. To je jak v Orwellovi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

6:02 Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.