Okamura (SPD): Souhlasím s prezidentem Milošem Zemanem. Oči nevěřícím otevřou až meče?

08.11.2015 17:00 | Zprávy
autor: PV

Souhlasím s prezidentem Milošem Zemanem, který na setkání s občany řekl, že současná migrace je řízená invaze, která má rozvrátit evropské sociální, kulturní, ekonomické i politické struktury – je dobře organizovaná a není spontánní.

Okamura (SPD): Souhlasím s prezidentem Milošem Zemanem. Oči nevěřícím otevřou až meče?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Jsem rád, že také prezident potvrzuje má slova z minulosti, za která jsem byl dříve zcela nesmyslně označován médii a ostatními politiky jako populista a xenofob. Myslím, že je právem každého suverénního státu rozhodnout, zda, kolik a jaké nové občany – tedy imigranty – bude mít na svém území. A stát, který se tohoto práva vzdává, přestává být suverénním státem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

22:31 Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k herci Hynku Čermákovi.