Okamura (SPD): Stavíme kandidátky v přibližně 300 městech a obcích

17.06.2018 21:16

Komentář na facebookovém profilu k přípravě na komunální volby

Okamura (SPD): Stavíme kandidátky v přibližně 300 městech a obcích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Chystáme se v celé republice na říjnové komunální volby, stavíme kandidátky v přibližně 300 městech a obcích po celé republice, na kterých bude kandidovat za SPD témeř deset tisíc našich členů a podporovatelů - jsme velkým hnutím plném pozitivní energie a elánu. Naším cílem je prosadit náš program - více peněz pro slušné a řádné občany, bezpečnost a spravedlnost.

Včera jsme otevřeli novou kontaktní kancelář SPD v Ostravě v obchodním středisku Kotva, abychom byli co nejblíže lidem. SPD má již desítky kontaktních kanceláří po celé republice, kde nabíráme podněty, které lidi pálí a s jejichž řešením pomáháme.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Konkrétně obyvatelé Ostravy si stěžují nejvíce na kriminalitu a nepořádek kolem ubytoven pro nepřizpůsobivé skupiny obyvatel, chteji vice parkovacích mist, nejsou opravené chodníky, chybí startovací byty pro mladé, je potřeba rozšíření možností bydlení pro seniory, chtějí znovu zřídit pohotovou v Ostravě-Jih, je nedostatek školek, chtějí zabránit přistěhování dalších neprizpusobivych lidí a tak dále. Budeme to řešit, letos v říjnu jsou komunální volby, prosím o podporu SPD.

A samozřejmě lidi trápí nízké mzdy a nízké důchody. Na tom již ve Sněmovně pracujeme, aby to bylo lepší. I díky našim hlasům se jiz podařilo prosadit zatím alespoň malé zvýšení důchodu. Chodím celoročně nabírat podněty mezi lidi, abych měl neustále přímou zpětnou vazbu - tento víkend jsem jiz byl na setkání s občany v Českem Těšíně, v Ostravě, ve Frýdku-Místku, v Havířově, v Bruntále, v Kravařích a v Těrlicku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ANO Jablonec nad Nisou: Prioritou primátora Kroupy je práce pro město

6:34 ANO Jablonec nad Nisou: Prioritou primátora Kroupy je práce pro město

Reakce hnutí ANO Jablonec nad Nisou na Společné prohlášení klubu zastupitelů ODS a Místní rady ODS J…