Okamura (SPD): Žádáme demisi této vlády a nové volby

28.09.2015 16:17 | Zprávy
autor: PV

Projev předsedy hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury na demonstraci v Praze na Hradčanském náměstí za referendum o vystoupení z EU a proti přijímání nelegálních imigrantů.

Okamura (SPD): Žádáme demisi této vlády a nové volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Dámy a pánové,

naše vláda hanebně kapitulovala a podřídila se bruselskému diktátu. Jsme ve válečném stavu a naše vláda souhlasila s tím, že na naše území dobrovolně pustíme nepřátelské a nelegální migranty.  To hraničí s vlastizradou. Žádáme demisi této vlády a nové volby.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) povede nekompromisní politický zápas proti ztrátě  svobody, samostatnosti a proti nebezpečí islamizace. Ve sněmovně jsme letos již třikrát navrhovali referendum o vystoupení z Evropské unie. Navrhli jsme letos také postavení islámského práva šaría a džihád mimo zákon.

Reakcí byla vždy jen arogance vlády a zamítnutí. Nedáme se odradit a budeme to prosazovat znovu. Navrhneme to znovu při každé další možnosti. Nezastaví nás a nekoupí. Zítra v Poslanecké sněmovně navrhneme a podnikneme kroky k vyslovení nedůvěry vládě. Potřebujeme vládu, která hájí tuto zemi, a ne vládu Bruselských posluhů.

Současná politická reprezentace nemá mandát k tomu, aby rozhodovala o tak zásadních věcech, jako je faktické zrušení suverenity naší země a darování části našeho státu nepřátelským a nelegálním přistěhovalcům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

22:33 Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí otevření východní fronty za druhé světové vá…