Okamura: Skandální! Unie neví, zda přijímat ilegální imigranty? Děsivé

25. 4. 2015 15:58

To je opravdu skandální. Dnes čtu, že EU prý zatím neví, jestli má nadále přijímat ilegální imigranty! Jak může někdo uvažovat nad legalizací nelegálního jednání? To je možné jen v Kocourkově – a v EU.

Okamura: Skandální! Unie neví, zda přijímat ilegální imigranty? Děsivé
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Já na situaci upozorňuji již velice dlouho a vzpomeňte, jak mě média i pseudohumanisté z vládní koalice v čele s ČSSD či KSČM a TOP09 pokaždé poplivali a dehonestovali, a udělali ze mě nějakého xenofoba a rasistu, místo abychom se tomu problému věnovali. A samozřejmě došlo na má slova. Rok se s rokem sešel a Evropa je na prosto nepřipravena.

Hlavním lákadlem je štědrý evropský sociální systém. Všechny státy EU musí jasně upravit sociální systém tak, aby ilegální imigranti neměli nárok na jakoukoliv sociální podporu. Nejsem necita, ale tady se jedná o obrovský byznys s lidmi a chudobou, na které vydělává africká mafie. Ta zneužívá toho, že může nabídnout cestu do Evropy s vidinou toho, že Evropa se o ty lidi postará. Uprchlíci dostanou na území EU šaty, léky i jídlo.

Například v Japonsku systém funguje správně. Průměrný plat tam je 80 tisíc korun měsíčně. Desítky let je to nejvyspělejší země v celé Asii. Bylo by nabíledni, aby tam desítky let směřovaly bárky z Číny nebo Severní Koreje, ale k tomu vůbec nedochází. Je to nulový problém. Japonský systém je totiž nastavený tak, že nikdo z nelegálních imigrantů nemá nárok dostat cokoliv. Mafie nemají co nabídnout, proto ten byznys tady neexistuje.

Česká republika sice nepatří ohledně sociální podpory vůči imigrantům k nejštědřejším evropským zemím, přesto se jí ale problémy týkají. Jsou mimořádně štědré země typu Švédska, které jsou obrovským lákadlem a ty překlápí celou Evropu.

Neefektivní je také to, co předvádí česká vláda. Ta do České republiky letos pozvala prvních 70 muslimských uprchlíků ze Sýrie.

A premiér Sobotka k tomu za celou vládu ČSSD, ANO a KDU-ČSL v České televizi dodal, že v imigrantech vidí řešení problému s nízkou porodností v ČR.

Děsivé plány, které absolutně odmítám a prosím Vás o podporu. Místo aby vláda podpořila české a moravské mladé rodiny, tak podporuje cizí imigranty, kteří nás tady po vzoru západní Evropy dříve či později rozloží. Přitom je ČR i EU zadlužená až po uši a naše vláda nemá peníze ani na zajištění důstojných životů našich občanů, například seniorů. Naši občané by měli být prioritou, nikoliv cizí.

 
Fotka uživatele Tomio Okamura.
 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomio Okamura
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolóra): Rada ČT - Co v tý Praze hulej?

22:02 Štěpánek (Trikolóra): Rada ČT - Co v tý Praze hulej?

Tak si tak čtu, co zase komici z našeho mediálně politického dvorku napovídali nového o Radě České t…