Opl (Rozumní): Máme volební potenciál dvanáct procent. Nezávislý průzkum ukázal skutečnost

31.08.2017 20:27

Strana ROZUMNÍ má stejný volební potenciál jako ODS a TOP09 a jen o procento méně nežli ČSSD a SPD!

Opl (Rozumní): Máme volební potenciál dvanáct procent. Nezávislý průzkum ukázal skutečnost
Foto: Archiv autora.
Popisek: Pavel Opl.
reklama

Jde o výsledek dnes zveřejněného velkého průzkumu veřejného mínění provedeného Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy a společností Behavio.

Výzkum nebyl nikterak zmanipulován, protože byl financován prostředky vybranými veřejně na crowdfundingovém portálu a tedy nikdo neovlivňoval výsledek.

Potvrzuje se to, že strana ROZUMNÍ, ačkoliv je tradičními médii a tradičními výzkumnými agenturami úmyslně ignorována a není jí poskytován mediální prostor, ani není zařazována do volebních průzkumů, je reálnou, zdravě vlasteneckou silou, která nabízí široký program pro celou společnost, napříč generacemi i profesemi a nabízí odborně zdatný tým pro veškeré oblasti státního aparátu.

A už nás některá tradiční média na základě těchto zveřejněných výsledků, se zjevnou snahou nás poškodit, zcela nepochopitelně označují jako "radikálně nacionalistickou formaci". Přitom strana ROZUMNÍ je volební aliancí občanských a vlasteneckých stran a hnutí a řady nezávislých kandidátů.

Tuto skutečnost skvěle okomentoval lídr ROZUMNÝCH v Olomouckém kraji p. Ivan Hrbek : " Pokud slovo "radikálně" znamená, že chceme změnu a slovo "nacionalistické" znamená, aby ještě za 4 roky existoval český národ, tak jsme skutečně naše jméno ROZUMNÍ vybrali ROZUMNĚ...

Strana ROZUMNÍ je tady skutečně pro všechny slušné obyvatele naší země. Velice si Vaší podpory vážíme, ale je potřeba přijít k volbám a hlas vhodit do volební urny. Teprve poté se skutečně počítá a teprve poté můžeme pro nás všechny učinit tu spoustu tolik potřebných změn...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kalousek: Podepsat bianco šek by bylo od Sněmovny naprosto neodpovědné

11:26 Kalousek: Podepsat bianco šek by bylo od Sněmovny naprosto neodpovědné

Projev na 44. schůzi Poslanecké sněmovny dne 8. 4. 2020 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zák…