Otevřeme Česko: Martin Kupka podal na Chcípl PES předžalobní výzvu

9.12.2021 7:58 odp.

Mgr. Martin Kupka se pustil do boje se známou mimoparlamentní opozicí v ČR. Chcípl PES společně s desítkami partnerů hájí Ústavu v ČR a práva jednotlivých osob, které jsou v současné době politiky a lidmi jako je Martin Kupka výrazně pošlapávána.

Otevřeme Česko: Martin Kupka podal na Chcípl PES předžalobní výzvu
Foto: Otevřeme Česko
Popisek: Hnutí Otevřeme Česko normálnímu životu s podporou Chcípl PES

 

Předžalobní výzva zaslaná dnes na hnutí požaduje omluvu za výrok uveřejněný v Lidových novinách „Lidé se musí chtít podvolit“. Tento výrok sice už zmizel z internetového vydání, ale zůstal pořád v tištěné podobě Lidových novin, ze kterých čerpáme. Naše hnutí na to samozřejmě bude reagovat a určitě se nenecháme zastrašit. Další výroky pana Kupky, že lidé se musí pokutovat desítkami tisíc korun je nepřijatelný. Na to má možná peníze pan Kupka, který zastává tři placené funkce ze státního rozpočtu v souhrnu 250 tis (zástupce hejtmana, starosta a poslanec), ale zdecimovaní podnikatelé, kteří již nemůžou zavřít ani na jednu hodinu, NE! Určitě se neomluvíme! A doufáme, že nás všichni přijdou podpořit na Václavské náměstí v 14:00 12.12. 2021, kde proběhne demonstrace proti povinnému očkování. Proti jmenování pana Kupky a pana Rakušana na pozice ministrů vznikla i petice, která má již 1 200 podpisů. Petice proti povinnému očkování má k dnešku 38 000 podpisů.

Jakub Olbert 733 555 822, Jiří Janeček 731 142 999 za Chcípl PES

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

9:17 Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých min…