Oulehlová (ANO): Za dar od města pořídila nemocnice speciální lůžka

16.12.2021 6:34 | Zprávy
autor: PV

Šestnáct elektricky polohovatelných lůžek a speciální ošetřovatelský vozík pro magnetickou rezonanci pomáhají nově seniorům v sokolovské nemocnici. Vybavení za milion korun pořídila nemocnice díky finančnímu daru města Sokolov.

Oulehlová (ANO): Za dar od města pořídila nemocnice speciální lůžka
Foto: ANO
Popisek: Renata Oulehlová

Právě obyvatelé města a jeho okolí jsou nejčastějimi klienty tohoto zdravotnického zařízení. A protože se v posledních desetiletích prodlužuje průměrný věk, jehož se lidé dožívají, mění se i potřeby pacientů nemocnice. 

„Přestože sokolovskou nemocnici provozuje soukromá společnost, považujeme ji takříkajíc za svou. A není to jen proto, že sídlí v našem městě, ale hlavně proto, že spolupráce s nemocnicí je dlouhodobě velmi dobrá a jsme rádi, že ji tady máme. Snažíme se si vzájemně vycházet vstříc, a proto jsme nemocnici rádi podpořili. Zvýší se tak úroveň péče o všechny, kteří služby nemocnice využívají,“ uvedla starostka Renata Oulehlová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zuna (TOP 09): Obrana něco stojí, ale slabost stojí mnohem víc

22:33 Zuna (TOP 09): Obrana něco stojí, ale slabost stojí mnohem víc

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 7. července 2026 k vládě Andreje Babiše.