Pajonk (Svobodní): Zformovali jsme bratrstvo neohrožených pro volby do EU

04.02.2014 10:22 | Zprávy

Svobodní zahájili práci na kampani pro evropské volby.

Pajonk (Svobodní):  Zformovali jsme bratrstvo neohrožených pro volby do EU
Foto: Petr Kupka
Popisek: Tomáš Pajonk během předvolební akce u podniku Andreje Babiše ve Valašském Meziříčí

Svobodní vytvořili v prvním únorovém víkendu v Olomouci ucelený plán, který by měl straně nejen přinést úspěch v květnových volbách do Evropského parlamentu, ale také ji celkově dále zviditelnit a připravit půdu i pro podzimní komunální volby. Hlavní slovo měli volební manažer Petr Pořízek a odpovědný člen předsednictva Tomáš Pajonk.

"Zformovali jsme bratrstvo neohrožených," zhodnotil setkání Tomáš Pajonk. "Vytvořili jsme volební štáb, který má za úkol vést tu nejúspěšnější kampaň Strany svobodných občanů."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Svobodni.cz

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Kdo přesně si podle vás nepřeje mír?

Tvrdíte, že si ho nepřeje dost lidí. Podle mě jediný, kdo ho nechce je Putin. Jeho cíl je ovládnout Ukrajinu a podle mě přes to pro něj nejede vlak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

9:15 Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

Rozhazovačné nakládání s veřejnými financemi, pokud jde o posílání peněz do zahraničí nebo o nekontr…