Pajonk (Svobodní): Zrušme nefunkční bodový systém

21.02.2019 4:34 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k diskusi o bodovém systému

Pajonk (Svobodní): Zrušme nefunkční bodový systém
Foto: Archiv TP
Popisek: Tomáš Pajonk, Svobodní

Nebezpečné jezdce nedefinují rozeplé pásy, opakované porušování rychlosti o 10km/hodinu, nebo nerozsvícená světla, za které dnes body řidiči dostávají nejčastěji. Všechny výrazné prohřešky jsou již dnes tak jako tak penalizovány okamžitým sebráním řidičáku, k čemu tedy bodový systém v dnešní podobě slouží?

Počet dopravních nehod po jeho zavedení stoupá téměř neustále od roku 2009, tedy skoro 10 let. Zrušme nefunkční bodový systém. Svobodní jsou jediná strana, která to říká otevřeně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město rozdalo už 5 000 nádob na bioodpad

22:41 Pardubice: Město rozdalo už 5 000 nádob na bioodpad

Už 5000 domácností se v Pardubicích zapojilo do projektu odděleného sběru biologicky rozložitelného …