Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Pardubický kraj ušetří za energie na Gymnáziu Moravská Třebová, neboť uspěl se svým projektem na zateplení budov školy v rámci Operačního programu Životní prostředí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.
Projev ministra Petra Macinky v Černínském paláci k velvyslancům a k zástupcům diplomatického sboru …