Paroubek: Amorálnost se sešla se zločinem

21.03.2016 11:16 | Zprávy
autor: PV

Pan prezident tak trochu žehrá na to, že má podporu zhruba 60 % českých občanů a že pokud by se v tuto chvíli odehrály prezidentské volby, byl by zvolen v prvém kole. Podpora veřejnosti je však dáma nestálá a může se velmi rychle změnit. Tak jak vyprchá například přízrak migrační krize, až lidé v ČR zjistí, že se nemusí znepokojovat nad přívaly uprchlíků, které se valí, aby obsadily naše luhy a háje…

Paroubek: Amorálnost se sešla se zločinem
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Prezident Zeman se pak bude muset věnovat normálním tématům všedního dne. V těch nyní poněkud selhává. Vede sáhodlouhý a zcela zbytečný spor s vnučkou F. Peroutky a spoléhá, že tento spor, v němž tahá za kratší konec provazu, vyřeší jeho starý přítel Rychetský. Ten, pokud se tak stane, by ovšem měl neprodleně odevzdat klíče od kanceláře předsedy Ústavního soudu a chodit napříště už jen do lesa na procházky.

Již před pár týdny jsem upozornil na to, že ze Zemana a Babiše se stali spojenci. V prvních chvílích se zdálo, že M. Zeman, prezident republiky, který by měl vést národ také v rovině morálně-duchovní, vůbec neví, že nějaký problém s Čapím hnízdem existuje. Pak naprosto cynicky a papalášsky prohlašoval, že on se přeci zabývá jen záležitostmi od miliardy korun výše. Kolik pak, pane prezidente, vašich voličů, kteří vám důvěřují a kteří nevěří ve váš cynismus, jde bez večeře spát, protože si prostě jejich příjmy vyžadují velmi střídmý život?

Takovéto hodnocení celé Babišovy kauzy bylo ovšem ještě burským oříškem proti tomu, jak k celé věci přistupuje Zeman nyní. Na včerejším setkání s A. Babišem se zachoval jako dobrý kněz, který dal rozhřešení zbloudilé ovečce, která provedla lumpárnu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.