Paroubek: Jásot některých médií a divy marketingu

29.05.2015 15:29 | Zprávy

Média z impéria A. Babiše dnes propukla v jásot. Po zveřejnění první dávky připravené špíny, kterou Babišova média vylila na ministra Chládka, jej poněkud rychle zastrašený premiér Sobotka vyhodil z vlády.

Paroubek: Jásot některých médií a divy marketingu
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Vytvořil tak zřejmě světový rekord, pokud jde o čas, který uplynul od zveřejnění bulvarizujícího článku v babišonovinách a oznámení ministrova vyhazovu.

Kecy o tom, že nějaká kolegyně v práci je „lahodná“ anebo to, že se ministr Chládek dožaduje, aby mu jeho podřízení večer zvedali telefon, to skutečně nejsou důvody pro jeho vyhození z funkce ministra.

Pokud si dobře pamatuji, když jsem byl předsedou vlády či ČSSD, měl pan Sobotka vždy po 18:00 vypnutý telefon, takže pokud jsem se s ním chtěl večer spojit v nějaké závažné věci, musel jsem vždy počkat až na ráno.  Musím upřímně říci, že mi to vadilo. Jako důvod k odvolání z funkce jsem to však neviděl.

Marketingoví odborníci A. Babiše se rozhodli srovnat skóre a já bych se vůbec nedivil, kdyby se na ministerstvu školství místo Chládka objevil prof. Zlatuška a ČSSD by náhradou dostala vedení jiného ministerstva, které dosud řídí poněkud neschopný ministr (anebo ministryně?) za hnutí ANO…

Je skutečně zajímavé, jak skončil tento týden. Na jeho konci už si nikdo nevzpomene, že v úterý se hlasovalo o nedůvěře vládě a v důsledku obřího střetu zájmů A. Babiše, ale všichni budou mít v paměti jen pád ministra – sprosťáka. Nezbývá, nežli Babišovi k výkonu jeho marketingových expertů gratulovat.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Zájmy ČR jsou vám ukradené, pane premiére

14:17 Pokorná Jermanová (ANO): Zájmy ČR jsou vám ukradené, pane premiére

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odsuzujícím slovům premiéra Fialy.