Paroubek: Je vymalováno?

13. 1. 2018 10:03

Včera se v rámci vrcholící kampaně před prezidentskou volbou vyjádřil ve prospěch stávajícího prezidenta Zemana také šéf hnutí ANO Andrej Babiš.

Paroubek: Je vymalováno?
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek
reklama

Svou podporu komentoval tak, že M. Zeman je výraznou politickou osobností a nikdo z dalších kandidátů se mu vlastně nevyrovná. Jeho podpora byla formulována sice jen jako jeho osobní podpora, nikoli jako podpora hnutí ANO. Ale upřímně, koho z voličů hnutí ANO zajímá stanovisko hnutí ANO v dané věci anebo stanovisko kohokoli z vrcholných představitelů hnutí ANO s jedinou výjimkou A. Babiše?

Zdá se, že volební kampaň M. Zemana v posledním týdnu zaznamenala několik vrcholů, je dobře koncipovaná a vypointovaná. Ale asi tím nejdůležitějším sdělením tohoto týdne je právě vyjádření A. Babiše na podporu M. Zemana.

Podle průzkumů nejserióznějších agentur pro výzkum veřejného mínění by M. Zeman měl v prvním kole získat něco mezi 35–45 % hlasů. Nižší výsledek by byl překvapením, stejně tak jako Zemanovo vítězství již v prvním kole prezidentské volby, které však po zdařilém závěru volební kampaně nepovažuji za vyloučené.

Vyšlo na Vasevec.cz, publikováno se souhlasem vydavatele. 

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SPOLU: Na mimořádné schůzi chceme projednat odškodňovací zákon, korespondenční volbu ze zahraničí a zjednodušení výměny průkazek ZTP

7:33 SPOLU: Na mimořádné schůzi chceme projednat odškodňovací zákon, korespondenční volbu ze zahraničí a zjednodušení výměny průkazek ZTP

ODS, KDU-ČSL, TOP 09 svolaly na čtvrtek mimořádnou schůzi Sněmovny, na které chtějí projednat odškod…