Paroubek: Jsou miliardáři a miliardáři – a rychlá spravedlnost

14.02.2014 22:00 | Zprávy
autor: NS - LEV 21

Jedni jsou kamarádi Andreje Babiše a jiní se nehodí do party, a tak je potřeba je osolit a ještě jim to pěkně nandat ve vlastních novinách.

Paroubek: Jsou miliardáři a miliardáři – a rychlá spravedlnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

Tou černou ovcí mezi miliardáři podle A. Babiše je miliardář Pavel Tykač a celá jeho rodina. Podržtaškové A. Babiše – ministři spravedlnosti a obrany – pracují rychle.

Ministryně spravedlnosti Válková ihned po nástupu do funkce stačila zrušit stížnost pro porušení zákona k Nejvyššímu soudu, kterou podala její předchůdkyně Benešová ve věci P. Tykače.

Gratuluji jí, že se ve spisu vážícím mnoho kilogramů dokázala tak mimořádně rychle zorientovat. Možná to chtělo aspoň týden počkat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna (SPD): Pod tlakem dochází k deformaci hodnot, což je vydáváno za pokrok

20:16 Foldyna (SPD): Pod tlakem dochází k deformaci hodnot, což je vydáváno za pokrok

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k deformacím hodnot.