Paroubek: Primátorka pro legraci

10.03.2015 4:31 | Zprávy

V minulém týdnu jsme se postupně dozvěděli, kdo všechno z dodavatelů hlavního města, projekčních a stavebních firem na akci tunel Blanka je vlastně debil.

Paroubek: Primátorka pro legraci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

Z úst primátorky hlavního města Adriany Krnáčové již na konci týdne začalo probleskovat informace, že rada hlavního města už kromě „debilů“ má dokonce i viníka instalace pro vlhkost nevhodných kabelů v tunelu Blanka.

Rada hlavního města Prahy v tomto týdnu prý proto zváží eventuální arbitráž s dodavatelem kabelů, kterým je firma ČKD Praha DIZ. Paní primátorka předvedla v celé věci dokonalou šarádu, ve které se situace měnila každým okamžikem, aby během několika desítek hodin byl viník vcelku jasný. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffmannová (Piráti): Rada ČT má být apolitická a nezávislá

15:05 Hoffmannová (Piráti): Rada ČT má být apolitická a nezávislá

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Radě ČT,