Paroubek: Těžká dřina Šándora a Šedivého

29.05.2014 13:40 | Zprávy
autor: NS - LEV 21

V médiích se dnes objevila informace o tom, že pánové J. Šedivý, bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR, a A. Šándor, bývalý ředitel vojenské tajné služby, poskytovali více než rok za desetitisíce korun měsíčně Ředitelství silnic a dálnic bezpečnostní poradenství.

Paroubek: Těžká dřina Šándora a Šedivého
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

To je podle mého absolutní nestoudnost a velmi by mě zajímalo, kolik si tam oba pánové, tvářící se ve svých četných vystoupeních v České televizi jako vzory světové morálky, celkem vydělali. To by měli oba uveřejnit.  Dále by s těmito odborníky na možnost vjezdu záchranářských vozů na rekonstruované úseky dálnice D1 měla ČT ukončit jakoukoli spolupráci.

Jiří Paroubek, expremiér a předseda strany LEV 21

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Válka zůstává nepochopitelná

16:09 Ministryně Schillerová: Válka zůstává nepochopitelná

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí konce druhé světové války