Paroubek: Tunel Blanka - ping-pong mezi pražskými politiky

03.03.2014 13:22 | Zprávy

Šest let jsem pracoval (v letech 1998 - 2004) jako náměstek pražského primátora pro finance a nezažíval jsem akce typu Opencard či Blanka.

Paroubek: Tunel Blanka - ping-pong mezi pražskými politiky
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Mám takový dojem, že hlavní části dosavadní pražské politické reprezentace - TOP 09 a ODS - se předhánějí, jak zkomplikovat co nejvíce dokončení stavby tunelu Blanka a jak zajistit v této věci svému politickému rivalovi policejní obvinění.

Politizace a kriminalizace velkých investičních akcí typu tunelu Blanka jsou tou nejhorší cestou k jejich dokončení. Vedení města by mělo pražské i české veřejnosti sdělit, jaká východiska vidí k řešení současné situace a tedy k dokončení Blanky. A současně, jak bude postupovat při dokončení (a tedy při výstavbě) navazující části vnitřního okruhu Prahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: NS - LEV 21

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): USA předkládají mírový plán. Evropa selhává

8:05 Vích (SPD): USA předkládají mírový plán. Evropa selhává

Americký mírový plán pro Ukrajinu, který nedávno pronikl do mezinárodních médií, představuje první s…